Indivibook Nedir?

Zenginleştirilmiş Kitap İhtiyaçlarınız İçin Profesyonel Çözüm

Indivibook İle Kitaplarınız Zenginleşiyor

Indivibook, klasik z-kitapların ötesine geçerek, içeriğin video, ses, resim gibi multimedya araçları ile zenginleştirilerek yayınlanması amacıyla geliştirilen bulut tabanlı bir platformdur.

Teknlojimiz sayesinde dijital ortama aktardığımız kitaplarınız, Windows, Linux, Mac ve mobil cihazlar ile uyumlu olarak sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Kitaplarınızı Türkçe, İngilizce, Fransızca, Arapça ve Japonca olmak üzere beş dil ile destekliyoruz. Uyarlanabilir dil değiştirme altyapımız ile istediğiniz dil seçeneğini de hemen ekleyebiliriz.

Indivibook sadece kelime ve resimlerle dolu kitaplarınız, videolar, sesler, aktiviteler, şekiller vb. bir çok araç ile zenginleştirilerek farklı bir öğrenim deneyimi sunmaktadır.

 

Akıllı Tahta z-Kitap
Akıllı Tahta Etkileşimli Kitap

Indivibook İle Her Seviyede Uyarlanabilir Kitaplar Hazırlanabilir

Geliştirdiğimiz içerik zenginleştirme ortamı ile, ister herhangi bir K12, ister yüksek öğretim seviyesinde bir eğitim kurumu olun, uyarlanabilir yapımız sayesinde kitaplarınız güvenilir bir şekilde zenginleştirilerek yayınlanmasına hazır hale getirilir.

Indivibook, kullanıcıların öğrenme deneyimini geliştirmesine yönelik hazır araçlar barındırmaktadır.

Indivibook ortamı içerisinde birlikte gelen arama bölümü, kitap içerisinden ayrılmadan, telif problemi olmayan binlerce resime, vektöre, videoya ulaşabilirsiniz. aynı zamanda da Wikipedia, Merriam-Webster, PBS Learning Media gibi eğitsel arama motorları ile entegre çalışmaktadır.

Kullanıcı Dostu Modern Tasarım

Zenginleştirilmiş kitapların öğrenme açısından ilgi uyandıran bir tasarıma sahip, aynı zamanda da öğelere kolay ulaşılabilir bir şekilde tasarlanması gerekir. İşte bu noktada Indivibook tüm platformlara duyarlı tasarımı sayesinde sorunsuz bir şekilde öğrenme ortamı sağlamaktadır.

Tüm Cihazlar Akıllı Tahta
Akıllı Tahta Etkileşimli Kitap

Dijital Yayıncılık Indivibook İle Değişiyor

Indivibook altyapısı ile yayınladığınız kitaplara uzaktan müdahale edebilir, güncelleyebilir, silebilirsiniz. Kontrol tamamen sizdedir.

Indivibook ile dijital yayıncılığı değiştiriyoruz. Şimdiye kadar ki basılı ders kitapları, teknolojinin içinde büyüyen nesillerin ihtiyaçlarını karşılamak adına Indivibook ile dönüşümden geçiyor. Evde, dışarıda, herhangi bir yerde yeni birşeyler öğrenmelerine imkan tanıyor.