z Kitap İndir Ücretsiz

Indivibook ile tüm ders kitapları, soru bankaları farketmeksizin tüm kitapların z-Kitap versiyonları hazırlanabilmektedir. Indivibook olarak ülkemizde dijital yayıncılık anlayışının gelişmesi için gerekli yazılımları hazırlıyoruz. Özellikle bireysel yayıncılar için ihtiyaçları olan z kitap ücretsiz olarak  sunmaktayız.

z Kitap indir ücretsiz

Indivibook altyapımız sayesinde maliyetleri en düşük tutarak, yayınevlerinin ihtiyaçları olan z-Kitap hazırlama süreçlerinde yardımcı oluyoruz. Bu şekilde de yayınevlerinin basılı kitaplarını hazırladıktan sonra en çok düşündükleri  z-Kitap nasıl hazırlanır sorusuna profesyonel çözümler üretiyoruz. Hazırlanan z-Kitap’lar, Windows z-Kitap, Pardus z-Kitap, Android z-Kitap, IOS z-Kitap olmak üzere çok çeşitli olabilmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı ve özel okullarda bulunan akıllı tahtalar çok çeşitli versiyonlarda bulunmaktadır. Bu şekilde bir çeşitliliğin olduğu akıllı tahta dünyasında hazırlanan z-Kitap’ların tüm tahtalarda sorunsuz olarak çalışması öğretmen ve öğrenciler için son derece önemlidir. Indivibook altyapısı ile hazırlanan z-Kitap’lar, Windows, Pardus veya Linux olmak üzere tüm tahtalarda ekstra bir işlem yapmadan çalışabilmektedir. Akıllı tahta uyumlu z-Kitap öğretmen açısından ders esnasında çok verimli olarak kullanılabilmektedir. Öğretmenler z-Kitap üzerinde yazı yazabilmekte, şekil çizebilmekte, z-Kitap içerisine eklenen içeriklerle zamanı çok daha etkin şekilde kullanabilmektedir. Indivibook z-Kitap içerisinde onlarca özelliği barındıran dijital yayıncılık için gerekli olabilecek tüm araçları barındırmaktadır.  Öğretmen açısından olduğu kadar, z Kitap öğrenci açısından da dersin anlaşılabilirliği bakımından faydalar sağlamaktadır.  Özellikle z Kitap içerisine eklenen resim, video, ses, bağlantı, etkinlik gibi içeriklerle kazanımlar daha etkili şekilde anlatılabilmektedir. Bu sayede dersler öğrenci açısından soyut düzeyde olmaktan çıkıp daha somut ve anlaşılır hale gelmektedir. Her öğrencinin öğrenme yaklaşımı farklıdır. Öğretmenler de z Kitap indir ücretsiz şekilde erişebilmekte, kullanabilmektedir.

z-Kitap hazırlamak isteyen bireysel veya kurumsal yayıncılara uygun maliyetlerde, profesyonel çözümler üretmek için yola çıktığımız bu süreçte yeni teknolojiler kullanarak eğitim yazılımları üretmekteyiz.  Sizler de z-Kitap hazırlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Bize Ulaşabilirsiniz