Ücretsiz z Kitap

Indivibook tarafından sunulan ücretsiz z-Kitap hazırlama yazılımlarımız ile hızlı, profesyonel ve basit bir şekilde z-Kitap oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz z-kitap indir

Ücretsiz z-kitap indir

Ücretsiz z Kitap

Z Kitap öğretmenlerin, eğitimcillerin derslerinde kullandığı en önemli araçlardan biridir. Bu şekilde dersler öğrenciler için daha anlaşılır hale gelmekte, öğretmenler içinde daha verimli bir ders materyali olarak kabul edilmektedir. z Kitap ücretsiz olarak sunulduğu durumlarda daha verimli olduğu görülmektedir.

Indivibook tarafından geliştirilen sistem altyapısı ile z Kitap oluşturmak isteyen herkes hızlı bir şekilde kitaplarını oluşturabilmektedir. Bu sayede oluşturulan kitaplar hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak ücretsiz z kitap indir seçeneği ile dağıtımı yapılabilmektedir. Bu tamamen z Kitap hazırlayan kişilerin tercihindedir.

Bu kapsamda aşağıdaki işlemleri Indivibook z-Kitap Hazırlama Programı ile yapabilirsiniz.

  • z Kitap Hazırlama
  • Akıllı Tahta z Kitap Uygulaması
  • Z Kitap Kütüphane

Eğitim süreçlerinin daha verimli hale getirilmesi için çözümler üreten Indivibook, z-Kitap ücretsiz indir çözümleri sunmaktadır. Bu sayede z-Kitap’lar daha verimli hale gelmektedir. Akıllı Tahta z-Kitap indirme seçenekleri ile öğretmenler de kullanmış oldukları platformlara uygun olarak kendi z-Kitaplarını oluşturabilirler. Özellikle de Pardus seçeneği ile okullarımızda kullanılmaya başlayan Pardus işletim sistemine sahip akıllı tahtalar için tam uyumlu z-Kitap ücretsiz olarak kullanılmaya hazırdır. Özellikle de öğrenciler için de geçerli olan z-Kitap indir seçeneği ile öğrenciler de z Kitapları indirebileceklerdir. Bu kapsamda z Kitap Matematik 5. Sınıf, z Kitap Matematik 6. sınıf, z Kitap Matematik 7. Sınıf, , z Kitap Matematik 8. Sınıf gibi ders ve sınıflara özgü  z-Kitap indirme seçenekleri bulunmaktadır.

Indivibook olarak eğitim yazılımlarımız eğitimcilerin uzun yıllar sonucu biriktirdiği tecrübenin öğrenci odaklı yaklaşımı ile geliştirilmektedir. Bu kapsamda z Kitap öğrenci seçeneği ile, öğrencilerimiz de z-Kitap’lardan faydalanabileceklerdir. z Kitap öğrenci üyeliği seçeneğini de ilk defa Indivibook z-Kitap içerisinde bulabileceksiniz. Bu sayede öğrenci üyeliği oluşturulabilecek, z-Kitaplar kişiselleştirilebilecektir.

z Kitap’ların Özellikleri

Uzaktan eğitim süreçlerinin gün geçtikçe daha da artarak kullanılacağı bilinen bir gerçektir. Bu dönüşüm sürecinde öğretmenleri tarafından fazlasıyla tercih edilen z-Kitaplar derslerin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Z-Kitap ücretsiz üye ol seçeneğimiz ile de öğretmenler z-Kitaplarımızı inceleyebilir, sonrasında da kullanabilmektedir. Sonrasında ise z kitap ücretsiz indir seçeneği ile öğretmenlerimiz derslerde kullanmak üzere kitaplarını oluşturabileceklerdir. Ayrıca Kültür ve Turizm Bakanlığı e-Kitap platformu öğrenciler için çok faydalıdır. Indivibook tarafından geliştirilen yazılımlara  üye ol isteğiyle hızlı bir şekilde üye olabilir, sonrasında da z-Kitaplardan faydalanabilirsiniz. Geliştirdiğimiz altyapı sayesinde de z kitap indirme oldukça hızlı, profesyonel ve basittir. Bu sayede indirilen z-Kitaplar internet bağlantısı gerektirmeden öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, kurumlarımız tarafından kullanılabilmektedir.

Indivibook ile hazırlanan z Kitaplar aynı zamanda da hazırlanan kitapların online olarak da yayınlanabilmesine imkan sağlamaktadır. Aynı zamanda da hazırlanan z-Kitaplar Pardus, Android, IOS, Linux işletim sistemleri içinde kullanılabilir olarak hazırlanabilmektedir. Geliştirdiğimiz yazılımlar ile ilgili bize ulaşılabilir ve yeni nesil z-Kitap teknolojilerini görebilirsiniz.