Pardus z-Kitap

Pardus akıllı tahta z-Kitap ihtiyaçlarınız için Indivibook tarafından üretilen çözümler sorunsuz ve performans kaybı olmadan çalışmaktadır. Pardus akıllı tahtaların sınıflarda yerini almasıyla birlikte özellikle yayınevleri için Pardus uyumlu z-Kitap ihtiyaçları doğmuştur. 

Pardus-z-KitapPardus z-Kitap

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tahsis edilen ve sınıflarda kullanılan akıllı tahtaların bir kısmında Pardus işletim sistemi bulunmaktadır. Pardus işletim sistemi öncülüğünü TUBİTAK’ın yaptığı yerli olarak çalışmaları yürütülen bir işletim sistemidir. Pardus geliştirilirken Linux tabanlı işletim sistemi referans alınmış açık kaynak kodlu olarak geliştirmeleri devam etmektedir. Bu kapsamda akıllı tahtalarda da Pardus kullanımının yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır. En son Mart 2021’de yapılan ihale ile de 20.000 akıllı tahta sınıflarda yerini almıştır. Öncesinde de binlerce akıllı tahtada Pardus işletim sistem kurulu olarak bulunmaktaydı.

Yukarıda da bahsedildiği gibi sınıflarda Pardus akıllı tahtanın kullanımıyla birlikte z-Kitapların da Pardus uyumlu olması son derece önemlidir. Bu anlamda Pardus akıllı tahta z kitap gereksinimleri de artarak devam edecektir. Geliştirilmekte olan bir çok z-Kitap Windows tabanlı işletim sistemleri ile uyumludur. Ancak Indivibook tarafından geliştirilen z-Kitap’ların yazılım alt yapısı platform bağımsız olarak geliştirilmektedir. Bu kapsamda ihtiyaç olan Pardus z-Kitap çözümleri Indivibook bünyesinde hazır halde bulunmaktadır. Indivibook z-Kitaplar teknik alt yapısı itibariyle web tabanlı – online , Windows tabanlı çevrimdışı – offline, Mac bilgisayarlar kullanılan MacOs işletim sistemleri için çevrimiçi – online ve çevrimdışı – offline, Pardus işletim sistemi için çevrimiçi – online ve çevrimdışı – offline olarak sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Indivibook ile Pardus z-Kitap

Pardus akıllı tahta z-Kitap ihtiyaçlarınız için Indivibook tarafından üretilen çözümler sorunsuz ve performans kaybı olmadan çalışmaktadır. Pardus akıllı tahtaların sınıflarda yerini almasıyla birlikte özellikle yayınevleri için Pardus uyumlu z-Kitap ihtiyaçları doğmuştur. Indivibook ile z-kitap hazırlanırken, kitaplarınız tek bir panel ile hazırlanmaktadır. Aynı panel ile kitaplar resim, video, ses, bağlantı, etkinlik vs içerikler eklenerek zenginleştirilir,  sunum modu için ayarlar yapılır ve artık Windows z-Kitap, MacOs z-Kitap, Pardus z-Kitap için paketlenir. Bu sayede hem daha ekonomik olarak z-kitaplar hazırlanır hem de farklı işletim sistemleri için farklı farklı durumlar ortaya çıkmamış olur. Bu sayede de hatalar en aza indirilerek öğretmen, öğrenci memnuniyeti sağlanmış olur.

Pardus z-Kitap akıllı tahta uygulamaları ile yayınevleri, içerik sağlayıcılar, kendi notlarını paylaşmak isteyen kişiler için hazır durumdadır. Indivibook ile hazırlanan z-Kitaplar çok hızlı bir şekilde Pardus akıllı tahtalar için uyumlu hale getirilebilir. Pardus akıllı tahta z kitap için  Hazırlanan z-Kitaplar ile öğretmenler derslerini çok rahat işleyebilir, basılı halde bulunan kitaplar dijital ortama aktarılmış olur. Indivibook, Pardus akılı tahta z-Kitap hızlı bir şekilde çalışır, ekstra olarak herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymaz. Tek yapılması gereken hazırlanan z-kitapların usb bellek veya internetten bilgisayara indirilmesidir. Eğer istenirse hiçbir şekilde indirmeye gerek duymadan online-çevrimiçi olarak da tarayıcılar üzerinden kullanılabilir. Daha önce de belirttiğimiz gibi geliştirdiğimiz yazılım alt yapısı ile herhangi başka bir yazılıma gerek duymadan en basit şekilde z-kitapların akıllı tahtalarda yer almasını sağlamaktayız.

Sizlerde Pardus z-Kitap konusunda bilgi almak ve sunduğumuz çözümlerden faydalanmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşabilirsiniz