Online z-Kitap

Indivibook; yazılım altyapısını, alanında uzman tasarımcılarımızın geliştirdiği görünüm ile birleştirerek profesyonel, estetik bir online z-kitap hazırlama editörü geliştirmiştir.

Online z-Kitap

Online z-Kitap

Online z-Kitap

Online z-Kitap; basılı halde hazırlanan kitapların çevrimiçi ortamlarda zenginleştirilerek kullanıcılar için gelişmiş bir öğrenme deneyimi sunar. Z-Kitap hazırlama programlarına baktığımız aman genellikle offline olarak çalışmaktadır. Ancak Indivibook hazırlama editörü ile hiçbir programa gerek duymadan, herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Zenginleştirilmiş kitaplara baktığımız zaman, kullanıcı deneyimi açısından online z-kitaplar daha ergonomik, kolay erişebilir bir yapıya sahiptir. Z-Kitap pdf online editörü ile hazırlanan z-kitapların en büyük avantajlarından biri her an güncellenebilir bir yapıya sahip olmasıdır. Bu sayede offline z-kitap formatlarının bir defa hazırlanıp dağıtımı yapıldıktan sonra güncellenememe problemi ortadan kalkmaktadır. Bilindiği üzere offline olarak hazırlanan z-kitaplar hazırlandıktan sonra, en ufak bir değişiklikte dahi tekrar offline z-kitap haline getirilerek dağıtılması gerekmektedir.

Avantajları Nelerdir?

Yukarıda bahsedildiği üzere hazırlanan kitaplar her an güncellenebilir bir yapıya sahiptir. Sürekli güncellemek sadece içerik olarak eklenen video, ses, resim, bağlantı, aktivite ile sınırlı değildir. Güncelleme içeriği; tasarım olarak, performans olarak, kitapların yapısı ile ilgili olarak süreçleri de kapsamaktadır. Dolayısıyla da online z-kitaplar sürekli gelişen bir içeriğe de sahip olacaktır. Senede bir defa hazırlanıp güncellenemeyen offline z-kitaplar gibi değildirler.

Günümüzde bilginin dolaşımı çok hızlıdır. Bu kapsamda eğitim içeriklerinin sürekli olarak güncellenmesi gerekmektedir. Online z-kitap hazırlama editörünün de sağladığı kolaylıklar bu noktada karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla da hazırlanan z-kitaplar eğitim-öğretim boyunca her an güncellenebilir olmaktadır. Konu ile ilgili olarak Eğitim Vadisi örnek olarak verilebilir. Örnek vermek gerekirse, bir konu ile ilgili olarak sonradan hazırlanan bir video z-kitaba eklenerek öğretmenlerin, öğrencilerin görmesi sağlanabilmektedir.

Online z-kitap Hazırlama editörü olarak geliştirdiğimiz Indivibook ile çok kolay bir şekilde içerikler güncellenebilmektedir. Özellikle de web tabanlı yapısı sayesinde platform bağımsız olarak çalışabilmektedir. Dolayısıyla da Pardus z-kitap hazırlama konusunda Indivibook en gelişmiş z-kitap hazırlama editörüdür. Sadece Pardus değil, Linux, MacOs, Android tabanlı işletim sistemlerinde de Indivibook online z-kitap hazırlama editörü hızlı ve güvenli olarak çalışmaktadır. Bu avantajı sayesinde sadece internet tarayıcısı üzerinden z-kitap hazırlanabilir, yayınlanabilir aynı zamanda da geri bildirimler alınabilmektedir.

Zenginleştirilmiş kitaplar hazırlandıktan sonra, hızlı bir şekilde yayınlanabilir. Z-Kitap pdf online ile kitaplar video, ses, resim, aktivite, gibi içerikler ile zenginleştirilirken aynı zamanda da çizim araçları ile de kullanılabilir. Indivibook çizim araçları ile kare, daire, çizgi gibi şekiller kullanılarak renklendirme yapılabilir. Bu içerikler kopyalanabilir, çoğaltılabilir, gerektiği zamanda da silinebilir. Dolayısıyla da online olarak hazırlanan kitaplar istendiği durumlarda offline-çevrimdışı olarak da kullanılabilir. Bu kapsamda hem online, hem de offline olarak z-kitaplar kullanılabilir.

Online Indivibook z-Kitap

Indivibook; yazılım altyapısını, alanında uzman tasarımcılarımızın geliştirdiği görünüm ile birleştirerek profesyonel, estetik bir online z-kitap hazırlama editörü geliştirmiştir. Indivibook z-kitap hazırlandıktan sonra offline olarak da paketlenip, platform bağımsız olarak tüm cihazlarda(Windows, Pardus, Linux, MacOs, Android) çalışmaktadır. Yeni nesil z-kitap platformu olarak da tanımlayabileceğimiz Indivibook ile yayınevleri, öğretmenler, editörler, akademisyenler, dolayısıyla da z-kitap hazırlamak isteyen herkes hızlı ve güvenli bir şekilde online z-kitap veya offline z-kitap hazırlayabilmektedir.