Magma Yayınları z-Kitap

İndivibook Z Kitap

İndivibook Z- Kitap  gelişmiş teknolojisiyle birlikte , birçok işlevsel  araç özelliğini tek bir panel üzerinde toplamıştır.  Bu panel üzerindeki araçları  ders içeriğine resim ekleyebilir, animasyonlu videolar – etkinlikler ekleyebilir ve bunların yanında derse yönelik soru, analiz, soru üretmek için yapay zeka desteği de alabilirsiniz. Üstelik her seviyeye uyarlanabilir bir yapıda ve Türkçe, İngilizce, Fransızca, Arapça ve Japonca olmak üzere 5 dil seçeneği ile çoklu dil seçeneğine sahipsiniz.

Magma Yayınları

Magma Yayınları

“Sınavlara hazırlık sürecinde en güvenilir rehberiniz olan Magma Yayınları, son dönem teknoloji ürünlerinden olan z-kitap teknolojisini İndivibookla çalışmaktadır. Uzman öğretmen kadrosuyla yayıncılığa yön veren  yayınevlerinden biri olan Magma Yayınları z kitap için yenilikçi bir bakış açısıyla geliştirilmiş İndivibook Z kitap altyapısını kullanmaktadır. ” İndivibook Z Kitap Magma yayınlarıyla birlikte  güçlü bir iş birliği içinde  olarak , kaliteli içerikleri ve etkili yayınlarını kullanıcılarına sunmakta ve bu kaliteli içerikleri dijital ortama taşımaktadır.

Son zamanlarda okullarda akıllı tahta kullanımı önemli derecede artmıştır. Akıllı tahta kullanımı , bu talebe yönelik teknolojiyi üretmeyi gerekli kılmıştır .
Eğitim teknolojileri  ve ürünleri , eğitim faaliyetinin sınıflarda olduğu kadar dijital ortamda da yapılmasına olanak sağlamaktadır.  Eğitimdeki en son gelişmeleri yakından takip eden yayınevimiz, öğrencilere sadece kaliteli bilgi değil, aynı zamanda interaktif ve etkileşimli bir  öğrenme deneyimi de sunmaktadır. Magma yayınları  kitapları, öğrencilere sınavlarda başarılı olmaları için gereken bilgiyi sağlamakla kalmayıp aynı zamanda onlara modern öğrenme teknolojilerini deneyimleme fırsatı sunar. Modern eğitim teknolojilerinin  en son ürünlerinden biri olan  z kitap sizi başarıya götürecek yolda bir adım önde olmanızı sağlamaktadır.

Magma Yayınları İle Z Kitap

Magma yayınevimizin öne çıkan özellikleri arasında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan kitaplar, konu anlatımları, bol miktarda örnek

Magma Yayınları

özgün soru ve çözümleri bulunmaktadır. Zengin bir içeriğe sahip olan yayınları akıllı tahtaya uyumlu z kitaplar eğitmenlerin işini kolaylaştıracak ve derslerini daha verimli işlemelerine olanak sağlayacaktır.

Z Kitapta öğretmenlerin derslerini kolay ve verimli şekilde işlemesine katkı sağlayan yapay zeka desteği de bulunmaktadır. Eğitmenler yapay zeka desteğiyle birlikte ders içerisinde yeni sorular üretebilir, konu anlatımı, konu analizi ve ekstra bilgi notu ekleyebileceği interaktif uygulamaları  da kullanabilmektedir.

İndivibookla hazırlanan z-kitap bir sınıfta ya da dijital ortamda ;  multimedya araçları ve zenginleştirilmiş olanaklarıyla  Magma Yayınları öğretmenlerine kolaylık sağlayacak yetkinlikte bir sistemdir. Ayrıca  İndivibook  sistemi içerisinde hazırlanan magma yayınları kitaplarınızdan favori olanlarını seçebilir ve kendine özgü bir kütüphane oluşturabilirsiniz.

Magma Z Kitabın bir diğer önemli  ve işlevsel özelliği ise hem  online hem de offline olarak kullanılabilmesidir.  Herhangi bir ek yazılım ya da program gerektirmeksizin, Windows ve Pardus gibi işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmaktadır. Dijital ortama taşınan zengin içerikli soru ve konu anlatımlı kitaplar öğretmen ve öğrenci etkileşimine izin vermekte ve çağdaş eğitimin ana ilkelerinden biri olan işbirliği ilkesi çerçevesinde eğitim sürecine  katkı sunmaktadır. Kitapları kullanabilmek için tek yapmanız gereken  kitapları bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirip bir e-mail ve şifreyle sisteme giriş yapmak  …

Bize Ulaşabilirsiniz