Android z Kitap

Indivibook ile geliştirilen z-Kitap’lar Android cihazlarınızda hızlı, güvenli ve profesyonel olarak çalışabilmektedir. Android z Kitap ile istediğiniz gibi çizim araçlarını kullanabilir, resim, video, ses, etkinlik vb. içerikler ile kitaplarınızı zenginleştirebilir ve etkili bir öğrenme deneyimi sunabilirsiniz.

Android z Kitap

Android z Kitap

Android z Kitap

Dijital yeterliliklerin artmasıyla birlikte teknoloji hayatımızın her alanında olduğu gibi eğitimde de yerini almıştır. Bu kapsamda basılı olarak üretilen kitaplar dijital ortama aktarılmaya başlanmıştır. Dolayısıyla da Android z kitap bir gereklilik durumuna gelmiştir. Özellikle de uzaktan eğitimin çok daha etkin şekilde kullanılmasıyla birlikte de z kitap uygulamaları tercih edilmeye başlanmıştır. Bu anlamda çok sık kullanılan Zoom z kitap ile birlikte verimli bir çalışma ortamı oluşturmuştur. Ancak özellikle de mobil cihazların etkinliğini artırmasıyla birlikte, mobil cihazlarda çok daha istenen bir uygulama olmuştur.

Mobil cihazlara baktığımız zaman özellikle de Android işletim sistemi kullanan cihazlar oldukça fazladır. Indivibook olarak geliştirdiğimiz z-kitap’lar Android cihazlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. Dolayısıyla üretilen kitap versiyonları eğitimcilerin kullanımına hazırdır. Sunmuş olduğumuz özellikler istendiği takdirde Android işletim sistemi kullanan cihazlarda eksiksiz olarak çalışmaktadır. Bir eğitimcinin ihtiyaç duyacağı çizim araçları, şekil araçları, cevap gösterme, istenen bölgeyi açma-kapama, farklı araç çubuğu türleri, sunum modu gibi fonksiyonları barındırmaktadır. Aynı zamanda Android z kitap, masaüstü veya web tabanlı z kitaplarda olduğu gibi resim, video, ses, etkinlik, bağlantı gibi çok çeşitli zenginleştirme araçlarını desteklemektedir.

Mobil Cihazlar

Uzaktan eğitim süreçlerine baktığımız zaman, eğitimciler birçok aracı kullanmaya başlamıştır. Bu anlamda verimliliği artırmak adına mobil cihazlarda da z-Kitap ihtiyacı doğmuştur. Android z-Kitap açma programı olarak herhangi bir programa ihtiyaç duymadan direk olarak kullanılabilmektedir. Dolayısıyla da Indivibook z-Kitap uygulamaları platform bağımsız olarak Windows, MacOs, Linux, Pardus ve Android olmak üzere tüm cihazlarda hızlı ve güvenli olarak çalışabilmektedir. Şu anda Kobo ile de e-Kitap okuyabilirsiniz. Bu kapsamda z kitap android uygulamalarımızı kullanarak dersler çok daha verimli olacaktır. Android de z kitap nasıl açılır sorusunu cevaplarsak, sadece Google Play Store’dan indirilip kullanıma hazır hale gelmektedir.

Indivibook tarafından geliştirilen yazılımlarda, normal olarak kullanılan z-kitaplarda bulunan tüm fonksiyonları barındırmaktadır. Özellikle de Zoom’da z kitap açma ihtiyacı olan tüm eğitimciler açısından çok faydalı olacaktır. Android de z kitap nasıl açılır sorusunun cevabı ise android  cihazlar için uygulama marketi olarak kullanılan Google Play Store’dan indirilerek kullanılmaktadır. Dolayısıyla da Android z-kitap açma konusunda cihazınızda herhangi bir sorun olmadan çalışabilmektedir. Cihazınızda bulunan z-kitaplar , Zoom’da z kitap açma ile ilgili olarak çok basit kullanıma sahiptir. Sadece uygulamayı açtıktan sonra ekran paylaşımından istediğiniz z-kitabı seçerek ekrana yansıtabilirsiniz.

Tablet z Kitap

Tablet cihazlarda z kitap ihtiyacı da özellikle de uzaktan eğitim sürecinde önem kazanmıştır. Tablette z kitap açma ile ilgili olarak Android işletim sistemi kullanan cihazlarda sadece play store’dan indirilip kurularak kullanılmaktadır. Dolayısıyla da Indivibook, tablette z kitap açma programı gibi herhangi bir ihtiyaca gerek kalmadan direk olarak kullanılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde tablette z kitap açma çok kolay ve hızlıdır. Bu anlamda özellikle de eğitimcilerin tablette z kitap açma programı ile ilgili duyabilecekleri çözümler Indivibook ile giderilmektedir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, Indivibook ile geliştirilen z-Kitap’lar Android cihazlarınızda hızlı, güvenli ve profesyonel olarak çalışabilmektedir. Dolayısıyla Android z kitap ihtiyaçlarınız için Indivibook profesyonel ve kurumsal bir çözümdür.