4K Yayınları z-Kitap

Indivibook ve 4K Yayınları iş birliği içerisinde online – çevrimiçi z-Kitap, offline-çevrimdışı z-Kitap çözümlerini Web, Windows, Pardus, Android, IOS olmak üzere bir çok platformda çalışmaktayız. Özellikle hiçbir gereksinime ihtiyaç duyulmadan, her bilgisayarda bulunan bir tarayıcı ile (Chrome, Edge, Opera vb) 4K Yayınları z-Kitap’ları sorunsuzca kullanılabilmektedir.

4K Yayınları z-Kitap

4K Yayınları, Eğitim sektörü içerisinde faaliyet gösteren bir kurumdur. Her zaman kaliteyi, güveni ve profesyonelliği ön planda tutarak ilerlemektedir. Günümüzün vazgeçilmez bir parçası haline gelen dijital çözümler kapsamında Indivibook olarak 4K Yayınları ile birlikte akıllı tahtalar, online ders anlatımları vb. süreçlerde dijital yayıncılık adına çözümler üretmekteyiz. Bu kapsamda 4K Yayınları z-Kitap ürünlerinde Indivibook olarak beraber çalışarak çözümler üretmekteyiz.

Indivibook ve 4K Yayınları iş birliği içerisinde online – çevrimiçi z-Kitap, offline-çevrimdışı z-Kitap çözümlerini Web, Windows, Pardus, Android, IOS olmak üzere bir çok platformda çalışmaktayız. Özellikle hiçbir gereksinime ihtiyaç duyulmadan, her bilgisayarda bulunan bir tarayıcı ile (Chrome, Edge, Opera vb) 4K Yayınları z-Kitap’ları sorunsuzca kullanılabilmektedir. Optimize edilmiş bir şekilde, cloud altyapısını kullanarak çalışan Web z-Kitap’larımız okullarda, kurs merkezlerinde, evlerde, mobil cihazlarda hızlı ve güvenli olarak çalışmaktadır.

Aynı zamanda çevrimdışı olarak hazırlanan 4K Yayınları z-Kitap’lar ile internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir. Çevrimdışı – Offline z-Kitap teknolojisi ile hazırladığımız kitaplar USB bellek ile taşınabilmektedir. Offline z-Kitap çözümlerimiz Windows, Pardus, MacOs gibi işletim sistemlerinde de sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir.

4K Yayınlarına ait z-Kitaplara baktığımız zaman ;

  • 4K TYT Kimya Konu Özetli Soru Bankası Akıllı Tahta z-Kitap
  • 4K TYT Tarih Konu Özetli Soru Bankası Akıllı Tahta z-Kitap
  • 4K TYT Matematik Konu Özetli Soru Bankası Akıllı Tahta z-Kitap
  • 4K TYT Geometri Konu Özetli Soru Bankası Akıllı Tahta z-Kitap
  • 4K TYT Türkçe Konu Özetli Soru Bankası Akıllı Tahta z-Kitap
  • 4K TYT Biyoloji Konu Özetli Soru Bankası Akıllı Tahta z-Kitap
  • 4K TYT Coğrafya Konu Özetli Soru Bankası Akıllı Tahta z-Kitap
  • 4K TYT Fizik Konu Özetli Soru Bankası Akıllı Tahta z-Kitap

gibi birçok z-Kitap bulunmaktadır.